Gabinet Masażu

Gabinet Masażu Promocja Zdrowia to najpopularniejsza tego typu placówka na Prawobrzeżu. Wykonujemy różnorodne zabiegi lecznicze i relaksacyjne, w tym ekskluzywne zabiegi SPA.

MASAŻ LECZNICZY 30 MINUT = 50 ZŁ

MASAŻ LECZNICZY 60 MINUT = 90 ZŁ

Poniżej prezentujemy część naszej aktualnej oferty.:


Adres:
ul. Anieli Krzywoń 10
70-820 Szczecin


Telefon:
91 831 59 69
799 795 213Masaż leczniczy

Całościowy zabieg obejmujący wskazane przez pacjenta partie ciała. Obejmuje masaż klasyczny, segmentarny, izometryczny a także rozluźnienie mięśniowo-powięziowe i masaż tkanek głębokich.

Masaż leczniczy

30 min
60 min


Drenaż limfatyczny

Drenaż jest specyficznym rodzajem masażu wykonywanym przy opuchnięciach kończyn. Celem zabiegu jest likwidacja obrzęków przy zatorach i wspomaganie krążenia układu limfatycznego.

Drenaż

(~ 30 min)


Masaż antycellulitowy

Masaż bańką chińską to skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu, likwiduje także skórkę pomarańczową i rozstępy. Technika wykorzystuje metodę zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek.

Masaż bańkami

(~ 30 min)


Klasyczny masaż relaksacyjny

Zabieg relaksacyjny wykorzystujący klasyczne techniki masażu. Jest to świetny sposób na relaks po stresach dnia codziennego.

Masaż
relaksacyjny

30 min
60 min


Masaż twarzy

Masaż twarzy dotlenia skórę i poprawia jej wygląd. Jest to świetny sposób na problemy wiotkich tkanek. Delikatny dotyk masażystki zapewnia uczucie odprężenia i relaksu.

Masaż
twarzy

25 min


Masaż hawajski Lomi Lomi

Masaż hawajski obejmuje całe ciało z wyjątkiem obszarów intymnych. Wykonuje się go głównie przedramionami w rytm hawajskiej melodii. Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowa. Zabieg jest wykonywany z wykorzystaniem oleju kokosowego wytapianego w niskiej temperaturze.

Masaż
hawajski

60 min


Masaż tajski

Masaż skoncentrowany na podeszwach stóp, połączony z masażem palców, kostek i łydek. Dzięki zabiegowi możemy usunąć uczucie „ciężkich, zmęczonych nóg”. Masaż tajski jest popularny również dzięki dobroczynnemu wpływowi na system krwionośny. Regularnie stosowany zmniejsza ryzyko chorób cywilizacyjnych.

Masaż
tajski

40 min


Masaż gorącymi kamieniami

Masaż wykonywany jest z użyciem kamieni bazaltowych otrzymywanych z zastygłej lawy wulkanicznej. Zapewnia bardzo głębokie odprężenie oraz uczucie ciepła i relaksu, które towarzyszy nam przez cały dzień. Zabieg podzielony jest na dwie części – masaż całego ciała z wykorzystaniem podgrzanych, wonnych olei i masaż kamieniami.

Gorące kamienie

30 min
60 minPracujemy od poniedziałku do piątku do 11:00 do 18:00

Nasz gabinet zlokalizowany jest w centrum dzielnicy Szczecin-Dąbie, na przeciwko Kościoła. Mieścimy się na parterze kamiennicy z wejściem bezpośrednio od ulicy A. Krzywoń. Obok zlokalizowane są dwa parkingi, na których swoje samochody mogą zostawić zmotoryzowani,

F5028998-BD80-4A6A-96AB-BB377CDEC8FD

ul. Anieli Krzywoń 10 | Szczecin – Dąbie
Tel : 91 831 59 69 lub 799 795 213 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową poświęconą naszemu gabinetowi w Szczecinie – Dąbiu: www.masaz.FundacjaPromocjaZdrowia.pl