Masaż klasyczny: ten typ zabiegu wykorzystuje klasyczne techniki masażu i ma na celu poprawę krążenia i rozluźnienie mięśni na wybranych przez pacjenta odcinkach ciała.
Masaż leczniczy: leczy różnorodne schorzenia i przypadłości, od bólu pleców po poważne urazy. Każdy zabieg jest poprzedzony wywiadem mającym na celu ustalenie stanu zdrowia i dobrania odpowiednich (w tym specjalistycznych) technik masażu.
Drenaż limfatyczny: masaż zmierzający do likwidacji obrzęków przy zatorach. Wspomaga właściwe krążenie układu limfatycznego.
Masaż segmentarny: masaż łagodzący zaburzenia przewodnictwa układu nerwowego, usuwa bóle, zwiększa wydolność ogólnoustrojową.
Rozluźnienie mięśniowo-powięziowe: specjalistyczny masaż stosowany przy urazach i przeciążeniach mięśni, ścięgien i wiązadeł, w tym przy stanach ostrych. Wykonywany przez technika masażystę, który odbył dodatkowe kursy pozwalające stosować tę technikę.
Masaż relaksacyjny: jest to świetny sposób na rozluźnienie po stresach dnia codziennego. Zabiegowi towarzyszy muzyka relaksacyjna, która ma za zadanie wprowadzić pacjenta w stan odprężenia.
Masaż sportowy: zabieg intensywnego masażu na napiętych po dużym wysiłku mięśniach. Ma na celu rozluźnienie mięśni zmęczonych intensywnym treningiem, usunięcie zakwasów itp.