MASAŻ

MASAŻ 30 MINUT = 50 ZŁ

MASAŻ 60 MINUT = 90 ZŁ

Masaż klasyczny: ten typ zabiegu trwa 30-35 minut, wykorzystuje klasyczne techniki masażu i ma na celu poprawę krążenia i rozluźnienie mięśni na wybranych przez pacjenta odcinkach ciała.
Masaż leczniczy: leczy różnorodne schorzenia i przypadłości, od bólu pleców po poważne urazy. Każdy zabieg trwa 30-35 minut i jest poprzedzony wywiadem mającym na celu ustalenie stanu zdrowia i dobrania odpowiednich (w tym specjalistycznych) technik masażu.
Drenaż limfatyczny: masaż trwający 30-35 minut, zmierzający do likwidacji obrzęków przy zatorach. Wspomaga właściwe krążenie układu limfatycznego.
Masaż segmentarny: masaż łagodzący zaburzenia przewodnictwa układu nerwowego, usuwa bóle, zwiększa wydolność ogólnoustrojową.
Rozluźnienie mięśniowo-powięziowe: specjalistyczny, trwający 30-35 minut masaż stosowany przy urazach i przeciążeniach mięśni, ścięgien i wiązadeł, w tym przy stanach ostrych. Wykonywany przez technika masażystę, który odbył dodatkowe kursy pozwalające stosować tę technikę.
Masaż relaksacyjny: jest to świetny sposób na rozluźnienie po stresach dnia codziennego. Masaż relaksacyjny trwa 30-35 minut, towarzyszy mu muzyka relaksacyjna i ma za zadanie wprowadzić pacjenta w stan odprężenia.
Masaż sportowy: trwający 30-35 minut zabieg intensywnego masażu na napiętych po dużym wysiłku mięśniach. Ma na celu rozluźnienie mięśni zmęczonych intensywnym treningiem, usunięcie zakwasów itp.